Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > 30% SLEVA second hand zimní dětské bundy

30% SLEVA second hand zimní dětské bundyDatum konání:
23.2.2021

Second hand dětské zimní bundy, 30% sleva, BellitexV době od 22.2. do 7.3.2021 je ve všech našich second hand prodejnách sleva 30% na všechny dětské zimní bundy. Platí i slevy na další dětské zboží.

V současné době máme téměř všechny naše second hand prodejny otevřené a prodáváme v nich dětské a kojenecké zboží. Můžete si u nás vybrat second hand dětské a kojenecké oblečení a obuv. Široký sortiment zboží se snažíme pravidelně doplňovat tak aby byl neustále bohatý výběr.

30% SLEVA na dětské a kojenecké zboží

Rozhodli jsme se vám všem co máte doma menší nebo větší děti vyjít vstříc a v následujících 14 dnech /22.2. – 7.3.2021 / jsme pro vás zlevnili naše second hand zimní dětské bundy o 30%. Zima ještě zdaleka neskončila. Přijďte si do našich prodejen vybrat dětské zimní bundy na konec zimy a chladný začátek jara.
V tomto období platí i další slevy na vybraný sortiment dětského a kojeneckého zboží, které jsou nastaveny individuálně na jednotlivých prodejnách.

Dětské a kojenecké second hand zboží / boty a oblečení / za SUPER ceny.

Využijte šanci nakoupit si i v této složité době kvalitní second hand dětské a kojenecké oblečení a obuv za super ceny v našich prodejnách po celé ČR.

Seznam našich prodejen najdete na tomto webu v sekci second hand prodejny a hrabárny.

Kvalitní dětské a kojenecké zboží dovážíme do našich prodejen z Velkoobchodu second hand zbožím Opatex, který zásobuje všechny naše prodejny.