Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > -50% sleva na dámskou outlet módu

-50% sleva na dámskou outlet móduDatum konání:
13.4.2022

Jako dárek k Velikonocům jsme pro naše zákaznice a zákazníky připravili na velikonoční pátek a sobotu slevu -50% na dámský outlet ve všech našich kamenných prodejnách. Na všechny prodejny jsme doplnili nové dámské outlet zboží, je z čeho vybírat. V pátek máme otevřeno do 14.00 hodin a v sobotu jako normálně. Přijďte si vybrat a nakoupit.

Dámská outlet móda -50%

Outlet a second hand zboží si sami dovážíme z celé Evropy a dalších kontinentů. Díky našim dlouholetým skvělým vztahům s velkou řadou obchodních partnerů v mnoha zemích jsme schopni přivézt do našich outlet a second hand kamenných prodejen to nejkvalitnější outlet a second hand zboží. A to vám jako dárek k Velikonocům nabízíme v pátek / velikonoční volný sváteční den / a o velikonoční sobotě s výraznou slevou -50%. Sleva se týká nejžádanějšího outletu – dámské outlet módy, oblečení a módních doplňků. Doplnili jsme toto zboží na všech outlet a second hand prodejnách, takže bude z čeho vybírat.

Přijďte si pro značkové oblečení a módu za SUPER CENY do našich outlet a second hand prodejen. Bude z čeho vybírat.

Co je to outlet, dámská outlet móda

Outlet je pojem který vznikl v 80. letech v Americe a jde ve ztručnosti o prodej nového nepoužitého značkového oblečení, módy a módních doplňků. Z velké části jde o výstavní kousky nebo o oděvy, které v prodejnách nahradili poslední nové módní kolekce. Jde vždy o značkové , nenošené zboží. V některých případech jsou u nich odstraněné visačky. Jde o drahé, značkové oblečení které si můžete díky tomuto modelu prodeje „outlet“ koupit za zlomek jejich ceny ve značkových prodejnách