Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dětský a dámský outlet se slevou 30%

Dětský a dámský outlet se slevou 30%Datum konání:
19.10.2021

Vybraný sortiment dámského a dětského outlet oblečení se slevou 30% nabízíme od dnešního dne na všech našich second hand prodejnách.

Přijďte si nakoupit kvalitní tříděné outlet dámské a dětské oblečení. Nakoupíte kvalitní vánoční dárky za SUPER ceny. Akce se vztahuje na téměř kompletní sortiment dětského a dámského outlet zboží.

Dámský outlet

AKCE  se vztahuje na veškerý sortiment dámského outletového zboží na našich second hand prodejnách mimo dámských podzimních a zimních kabátů a bund. Outletové zboží v akci je na prodejnách vystaveno na samostatných jasně označených stojanech a nebo je výrazně označeno, pokud je vystaveno společně s ostatním zbožím. Takto je většinou vystaveno v případě, že je zboží velké množství a nedalo by se samostatně vystavit.

Dětské outlet oblečení a doplňky

Z dětského outletového zboží se SLEVA 30% vztahuje na veškerý sortiment mimo zimní bundy. Vyberete si z nabídky kvalitního outlet zboží pro všechny věkové kategorie dětí a teenagery. Jde například o kalhoty, trička, košile, svetry, mikiny, čepice a další zboží.

Outlet se SLEVOU 30%

Outlet dámské a dětské oblečení se slevou 30% si můžete vybrat a nakoupit ve všech našich kamenných second hand prodejnách po celé republice od dnešního dne 19.10.2021. Akce je bez ukončení a záleží na vás, našich zákaznících jak rychle si budete nakupovat toto zboží a připravovat si  vánoční dárky

Bellitex jistota kvalitního outlet zboží

Bellitex patří mezi jednoho z největších prodejců second hand a outlet oblečení a obuvi v republice. Zboží si sami dovážíme i třídíme a díky tomu ručíme za kvalitu zboží a jsme schopni nabídnout i velmi příznivé ceny našeho zboží.

Dámský a dětský outlet se slevou 30%, Bellitex