Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Do Vánoc otevřeno DENNĚ jako v pracovní dny

Do Vánoc otevřeno DENNĚ jako v pracovní dnyDatum konání:
10.12.2020

Prodejny a hrabárny second hand zboží Bellitex, Vánoce 2020POZOR!!!  V sobotu a neděli 19. a 20. prosince bude ve všech našich prodejnách i hrabárnách otevřeno do 15.00 hodin !

 

 

Ve všech našich second hand prodejnách i hrabárnách budeme mít otevřeno do Vánoc DENNĚ. Pracovní doba v  SOBOTU a NEDĚLI bude stejná jako v pracovní dny. Takže od rána až do večera. Přijďte si k nám nakoupit dárky na Vánoce.

Pracovní doba second hand prodejen a hrabáren před Vánocemi

V každou sobotu i neděli až do Vánoc budeme mít pro vás OTEVŘENO ve všech našich second hand prodejnách a hrabárnách.  Otevřeno budeme mít jako v běžný pracovní den, takže od rána do večera. Některé second hand prodejny  a hrabárny mají otevřeno NONSTOP od rána až do večera a v některých mají polední přestávku.
Na pracovní dobu v jednotlivých prodejnách se můžete podívat na tomto webu v sekci prodejny a hrabárny.  Vaši prodejnu najdete tak, že buď kliknete na mapě republiky na požadovaný kraj a pod mapou se vám ukáží všechny naše prodejny a hrabárny v daném kraji. Nebo do vyhledávacího okna zadáte název města kde chcete zjistit pracovní dobu prodejny a ta se vám ukáže včetně adresy prodejny. POZOR  o víkendu budeme mít otevřeno stejně jako v pracovní dny !!!

Pracovní doba second hand prodejen a hrabáren mezi svátky  

Na Vánoce a na přelomu roku budeme mít ve všech prodejnách i second hand hrabárnách stejnou pracovní dobu a to:

24., 25., a 26.12.2020 , na Silvestra / 31.12.2020 / a na Nový rok 1.1.2021 budeme mít ve všech našich second hand prodejnách i hrabárnách ZAVŘENO.
28. -30. 12.2020 / pondělí až středa / a od 2.1.2021 / sobota / budeme mít otevřeno jako v běžné dny podle pracovní doby uvedené na prodejnách nebo zde na webu ve vizitce jednotlivé second hand prodejny nebo hrabárny

Přejeme tímto všem našim zákazníkům krásné vánoční svátky a úspěšný rok 2021

Prodejny a hrabárny second hand zboží Bellitex, Vánoce 2020