Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hledáme prostory na second hand prodejnu v MIKULOVĚ

Hledáme prostory na second hand prodejnu v MIKULOVĚDatum konání:
27.7.2020

Second hand bellitex Mikulov, hldáme prostoryHledáme vhodné komerční prostory v MIKULOVĚ, kde bychom mohli otevřít prodejnu second hand oblečení.  Minimální plocha prodejny 80 m2. Hledáme dlouhodobý pronájem.

Nová prodejna second hand v Mikulově

Chtěli bychom otevřít další prodejnu second hand oblečení a módních doplňků - tentokrát v MIKULOVĚ. Hledáme vhodné prostory na tuto prodejnu. Nabídněte nám vaše volné prostory k dlouhodobému pronájmu nebo nám dejte vědět o možných prostorách, kde bychom mohli prodejnu otevřít. My už se s majitelem spojíme.

Síť second hand prodejen Bellitex

Patříme k zavedeným firmám, která plní svoje závazky včas a v plném dohodnutém rozsahu. Máme v současné době po celé republice síť cca 40 prodejen a hrabáren a stále se rozrůstáme. Což je také zárukou  solidního jednání a stability naší firmy a spolupráce s námi.

Info o možné second hand prodejně v Mikulově

Informace o prostorách k pronájmu, ve kterých bychom mohli otevřít novou prodejnu kvalitního second hand tříděného second hand oblečení a obuvi, nám posílejte na email bellitex2@gmail.com /paní Vlčková / nebo na telefonní číslo  +420 777 252 244 /Vlčková / nebo +420 777 252 254 /Mahdalová/.

V našich prodejnách nabízíme pouze kvalitní tříděné second hand a outlet oblečení, obuv, bytový textil a takové zboží chceme nabízet i u vás v Mikulově.

Pomozte nam otevřít novou second hand prodejnu v Mikulově