Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Lednové slevy v našich second hand prodejnách

Lednové slevy v našich second hand prodejnáchDatum konání:
5.1.2023

I v letošním roce jsme pro vás naše zákazníky připravili řadu zajímavých AKCÍ a SLEV  na našich prodejnách. Lednové slevové akce jsme pro vás shrnuli do této aktuality.

Slevové akce v našich second hand prodejnách – leden 2023

Bellitex, prodej second hand a outlet zboží Níže uvedené slevové akce se týkají pouze našich klasických second hand prodejen s kvalitním tříděným second hand a outlet zbožím. Hrabárny mají vlastní systém řešení slev a nového zboží.
V převážné většině našich prodejen máme níže uvedené akční slevové zboží a pravidelně jej doplňujeme. Fotografie jsou ilustrační a zboží na nich nelze zakoupit  na všech prodejnách. Veškeré second hand zboží máme v jednom kusu, u outletového zboží je na prodejnách některé v několika kusech od jedné velikosti a i v několika velikostech.
Akční outlet a second hand zboží si nejlépe prohlédnete a vyberete přímo na vaší oblíbené prodejně Bellitex kde vám rády naše prodavačkem s výběrem poradí.

Dětské outlet a second hand oblečení a obuv

V lednu si můžete vybrat v našich prodejnách dětské zimní second hand a outlet v nekolika slevových akcích. Dětské zimní bundy second hand i outlet zakoupíte se slevou 30%. Vyberete si zimní bundy pro kluky a holky od nejmenších až po teenagery. Současně s tím probíhá i akce 50% sleva na dětský outlet mix ve kterém najdete veškeré dětské oblečení a v některých prodejnách i dětskou outlet obuv. Zboží je na samostatných stojanech, označené a paní prodavačky vám ho rády ukážou.

Dámské i pánské rifle second hand krém – 30% sleva

Označení „krém“ u second hand oblečení znamená, že jde o tu nejvyšší kvalitu. Proto i pánské a dámské rifle krém je to nejlepší a nejkvalitnější z výběrových riflí co můžete v second hand prodejnách najít a koupit. Na prodejnách máme dámské i pánské rifle všech velikostí, střihů a barev rifloviny. Nyní si můžete koupit kvalitní rifle se slevou 30%.

Dámský mix outlet – sleva 50%

Se slevou 50% si můžete vybrat ve většině našich second hand prodejen zboží nazvané Dámský outlet mix. Pod tímto názvem si můžete představit skutečný mix veškerého  outletového oblečení pro dámy, dívky,ženy a slečny všech věkových kategorií a stylů oblékání.  Jde o halenky, kalhoty,trička, košile, svetry, mikiny, šaty, sukně a další součásti oblečení ženy. Zboží je rozdělováno stejnoměrně a postupně do všech prodejen a v průběhu akce i doplňováno. Přijďte do naší prodejny a vyberte si dámské outlet oblečení podle vašich představ. A když půjdete okolo naší prodejny za týden, dva nahledněte znovu a uvidíte jiné nové parádní kousky.

Dámské a pánské svetry a trika s dlouhým rukávem

Vybrat si můžete i z velké nabídky dámských i pánských svetrů a triček s dlouhým rukávem které jsme pro vás v lednu zlevnili. Jde o sortiment kde všechny svetry i trika stojí jednotnou cenu.

Dámské a pánské podzimní a zimní svetry jsme zlevnili z původních 89 Kč na současných 69 Kč/kus a trika s dlouhým rukávem si můžete vybrat nyní za současných 69 Kč oproti původním 99 Kč/kus. I tento sortiment na všech našich second hand prodejnách Bellitex pravidelně doplňujeme.

Pánská a dámská saka se slevou

Ve větších prodejnách kde máme prostor k tomu abychom mohli saka vystavit nabízíme již nyní i částečně jarní zboží a to kusová saka za současnou cenu 69 Kč za sako oproti původní ceně 99 Kč a saka nejvyšší výběrové kvality „Krém“ na kterých je aktuálně sleva 30%.

O veškerých akcích a slevách vás mohou informovat také paní prodavačky přímo na prodejnách nebo se jich můžete zeptat telefonicky / telefon je uvedený na našem firemním webu www.bellitex.cz u každé prodejny a nebo jim můžete napsat  na fb profil, opět každá prodejna má vlastní fb profil. Pokud nechcete přijít o novinky a akce, slevy na vaší prodejně Bellitex dejte prodejně na fb „To se mi líbí“ a budete se mnohem lépe dostávat k informacím o novinkách na prodejně.

Bellitex – sít prodejen s kvalitním výběrovým second hand a outlet oblečením a obuví v ČR. Zboží si sami dovážíme ze zahraničí a také třídíme.