Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > O adventních sobotách second hand prodejny otevřeny do 14.00 hod.

O adventních sobotách second hand prodejny otevřeny do 14.00 hod.Datum konání:
26.11.2021

O adventních svátcích máme ve všech našich second hand prodejnách a hrabárnách otevřeno v sobotu až do 14.00 hodin. Přijďte si nakoupit parádní dárky, hračky, módní doplňky, bytový textil, boty a oblečení za SUPER ceny.

Second hand prodejny a hrabárny otevřené o adventu

Aby jste si mohli nakoupit v pohodě dárky a módu i o adventních sobotách, rozhodli jsme se, že budeme mít otevřeno všechny soboty vždy až do 14.00 hodin. Otvírat budeme ráno stejně jako v běžnou sobotu.

Nové second hand a outlet zboží každý advent

Aby jste si v našich second hand prodejnách mohli před Vánocemi jako dárky nakoupit jen to nejkvalitnější, nejhezčí a moderní oblečení, budeme pravidelně doplňovat v prosinci častěji a ve větším zboží v našich prodejnách. Přijďte si nakoupit hračky a měkké dárky do našich prodejen.

V našich prodejnách jen nejkvalitnější tříděné second hand zboží

Do našich kamenných second hand prodejen dodáváme v průběhu celého roku a obzvláště před Vánocemi jen to nejkvalitnější tříděné second hand pánské, dáské a dětské oblečení, módní doplňky, boty, hračky, bytové doplňky a textil. Každá si vyberete. Přijďte si naše zboží prohlédnout, vyzkoušet a vybrat nejen módu pro vás, ale i krásné moderní a funkční dárky pro vaše přátele a blízké.

Second hand a outlet móda, Bellitex  1.jpg

Bellitex – specialista na kvalitní tříděnou second hand a outlet módu.