Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > O Velkém pátku budou naše second hand prodejny OTEVŘENY

O Velkém pátku budou naše second hand prodejny OTEVŘENYDatum konání:
7.4.2022

Aby měli všechny naše zaměstnané zákaznice možnost si u nás v klidu nakoupit budeme mít ve Velký pátek, pátek před Velikonocemi / 15.4.2022 /OTEVŘENO ve všech našich hrabárnách i prodejnách second hand a outlet zboží otevřeno do 14.00 hodin. V sobotu bude otevřeno jako v klasickou sobotu. Na oba dny pro vás připravujeme v second hand prodejnách příjemné překvapení.

Kamenné prodejny second hand a outlet zboží

V našich kamenných prodejnách second hand a outlet zboží  bude bez rozdílu otevřeno v pátek / státní svátek 15.4.2022 / do 14.00 hodin, ráno prodejny otevřou stejně jako v běžný pracovní den. V sobotu  bude ve všech prodejnách otevřeno stejně jako v běžnou sobotu a budeme mít pro vás připravenou spoustu nového zboží z naší jarní kolekce oblečení, módních doplňků, obuvi, bytového textilu a hraček. Přijďte si k nám nakoupit kvalitní tříděné second hand a outlet zboží.

Habárny, vyjímky z otvírací doby o Velikonocích

Stejně tak jako klasické second hand prodejny i hrabárny budou mít v pátek otevřeno do 14.00 hodin a v sobotu otevřeno jako v každou jinou sobotu.

Vyjímkou z toho budou prodejny ve kterých v týdnu 11.-15.4. budeme mít totální výprodeje a od soboty 16.4. bude v těchto hrabárnách v prodeji úplně nové zboží. Jsou to hrabárny v těchto městech Jihlava, Chotěboř, Jindřichův Hradec, Kopřivnice, Nymburk, Znojmo, Prostějov, Hodonín a Vyškov. V těchto second hand hrabárnách bude v pátek otevřeno do 12.00 hodin aby jsme stihli odpoledne naskladnit nové second hand zboží a vy jste si ho mohli v sobotu vybrat a koupit. V sobotu bude otevřeno jako v každou běžnou sobotu.

Těšíme se na Vás nejen o velikonocích ve všech našich second hand a outlet prodejnách a hrabárnách.

Velikonoce v second hand prodejnách Bellitex

Kolektiv maloobchodní sítě second hand prodejen Bellitex