Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodavač, prodavačky do second hand prodejen v Chotěboři, Svitavách a Jindřichově hradci.

Prodavač, prodavačky do second hand prodejen v Chotěboři, Svitavách a Jindřichově hradci.Datum konání:
19.1.2022

 POZOR. Pracovní místo prodavačky v Jindřichově Hradci je již OBSAZENO.

Naše firma Bellitex s.r.o. se specializuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej kvalitního tříděného second hand oblečení, bot, hraček, bytového textilu a módních doplňků. Maloobchodní síť second hand prodejen a hrabáren je po celé ČR a pravidelně otvíráme nové second hand prodejny i hrabárny.

Máte rádi módu? Rádi se oblékáte do oblečení světových značek? Tak pojďte a přidejte se k nám. Firma Bellitex nabízí oblečení světových značek za dobré ceny.
Hledáme posilu do naší prodejny, vaší hlavní náplňí práce bude komunikace se zákazníkem a samotný prodej second hand zboží.

Přijmeme  prodavače, prodavačky pro naše second hand prodejny, hrabárny ve městech Chotěboř, Svitavy a Jindřichův Hradec.

Přijmeme zaměstnance na pozici prodavač, prodavačka na hlavní pracovní poměr, plný úvazek pro naše second hand prodejny, hrabárny ve městech Chotěboř, Svitavy a Jindřichův Hradec.
Prodáváme pouze kvalitní second hand zboží, které si sami dovážíme ze zahraničí a třídíme v naší třídírně v Opatově v Čechách

 
Nástup možný ihned. Adresa pracoviště, second hand prodejny je Dukelské nám. 17, 693 01 Hustopeče. Bližší informace o pracovních podmínkách, mzdě a další informace na telefonním čísle 420 777 252 254 nebo na emailu bellitex10@gmail.com

Prodavač/ka v prodejně tříděného second hand oblečení, obuvi a bytového textilu.

Požadujeme:

-       alespoň částečnou základní znalost práce s PC

-       vstřícné a příjemné vystupování

-       trestní bezúhonnost.

Plat:

-       hrubá mzda: od 21 000 Kč + bonusy.

 

Pošlete nám svůj životopis na email personalni@bellitex.cz a přidejte se k nám. 

Nástup možný ihned. Bližší informace o pracovních podmínkách, mzdě a další informace na telefonním čísle 420 778 708 787 nebo na emailu personalni@bellitex.cz