Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prodej luxusních kožichů v Praze 23.11.2019

Prodej luxusních kožichů v Praze 23.11.2019Datum konání:
23.11.2019

Pro velký úspěch minulé prodejní akce našich luxusních second hand kožichů jsme pro Vás připravili tuto akci znovu na sobotu 23.listopadu do naší prodejny v Praze, Štěpánská ulice 17.

Velký prodej luxusních kožichů v Praze

Opakovaně jsme pro Vás připravili v naší prodejně second hand oblečení a módních doplňků v Praze na Štěpánské ulici č.17 velkou mimořádnou prodejní akci na luxusní second hand kožichy. Akce proběhne v sobotu 23.11.2019 a v nabídce bude tentokrát opět víc jak 100 pánských a dámských kožichů všech střichů a barev. Každý si zde může vybrat kožich podle svých představ.

Prodej kožichů v Praze 23.11.2019

Na sobotu 23.11.2019 v době od 10.00 do 15.00 hodin jsme pro Vás připravili širokou kolekci kožichů všech střihů, typů a barev. Vzhledem k tomu, že se jedná o luxusní zboží bude i jejich prodej v jiném duchu než na jaký jste na této naší prodejně zvyklí. Připravili jsme pro vás malé občerstvení. Při vybírání a nákupu kožichů se o vás bude starat kolektiv zkušených prodavaček, které vám rády s výběrem vhodného kožichu pro vás poradí a pomohou.

Luxusní kožichy z prodejny Bellitex v Praze

Využijte tuto akci při které prodáváme v naší prodejně second hand oblečení a módních doplňků v Praze najednou takové velké množství kvalitních a značkových kožichů. Využijte tuto prodejní akci a udělejte si radost, doplňte si svůj šatník o luxusní kousek, kožich z naší prodejny.

Prodej second hand kožichy, Bellitex Praha  Prodej second hand kožichy, Bellitex Praha Prodej second hand kožichy, Bellitex Praha

Prodej second hand kožichy, Bellitex Praha Prodej second hand kožichy, Bellitex Praha Prodej second hand kožichy, Bellitex Praha