Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Second hand prodejny Bellitex budou mít 1. a 8.5. OTEVŘENO

Second hand prodejny Bellitex budou mít 1. a 8.5. OTEVŘENODatum konání:
28.4.2023

V pondělí 1.5. a 8.5.2023, i když bude státní svátek, budou mít všechny naše second hand prodejny a hrabárny společnosti Bellitex v celé republice otevřeno jako v sobotu. Nicméně výjimkou jsou prodejny v Jindřichově Hradci, Mohelnici a Žďáře nad Sázavou, které zůstanou zavřené.

Přijďte si nakoupit second hand zboží v klidu o státním svátku 1. a 8.května

Second hand prodejny Bellitex Otevřeno 1. a 8.5.I přes to, že 1.5. a 8.5. se jedná o státní svátky, budou všechny naše second hand prodejny a hrabárny otevřeny jako v sobotu. To znamená, že se můžete těšit na stejně dlouhou otevírací dobu, ve většině případů celé dopoledne, a stejný sortiment second hand oblečení, obuvi atd. Jako v běžné pracovní dny. Ve většině prodejen zboží pravidelně doplňujeme.

Pokud chodíte pravidelně nakupovat do našich second hand prodejen  v Jindřichově Hradci, Mohelnici a Žďáře nad Sázavou nezapomeňte, že tyto prodejny zůstanou v oba sváteční dny uzavřené.  

Těšíme se na Vaši návštěvu v našich prodejnách a hrabárnách a přejeme Vám příjemné sváteční dny!

Sortiment našich second hand prodejen a hrabáren

Second hand prodejny Bellitex Otevřeno 1. a 8.5.V našich prodejnách najdete široký sortiment kvalitního zboží z druhé ruky, který se neustále obměňuje a přináší tak stále nové a zajímavé kousky. V prodejnách si můžete vybrat z velké nabídky second hand oblečení, módních doplňků, obuvi, plyšových hraček a bytových doplňků.

Second hand oblečení a módní doplňky

Naše second hand oblečení je pečlivě vybíráno, aby splňovalo vysoké standardy kvality a bylo příjemné na nošení. Kromě toho najdete u nás také módní doplňky, jako jsou kabelky, klobouky, šály, rukavice, šátky a další, které Vám pomohou doplnit Vaši outfitovou kombinaci.

Second hand obuv

Second hand prodejny Bellitex Otevřeno 8.5.Pokud hledáte kvalitní obuv za výhodné ceny, neváhejte se podívat do naší nabídky. U nás najdete obuv různých značek a stylů, které Vám poskytnou pohodlnost a styl v jednom.
V našich prodejnách najdete second hand oblečení i obuv pro pány, dámy i děti každého věku.

Second hand plyšové hračky

A nejen to - pro naše nejmenší zákazníky máme také širokou nabídku plyšových hraček, které rozzáří jejich oči radostí.

Ať už hledáte kvalitní second hand oblečení, módní doplňky, obuv, plyšové hračky nebo bytové doplňky, rádi Vám pomůžeme s výběrem a poradíme Vám s jakýmkoliv dotazem. Přijďte se podívat do našich prodejen a objevte široký sortiment za výhodné ceny. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Bellitex - jedna z největších maloobchodních sítí second hand prodejen a hrabáren v ČR.