Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sleva na svetry, trička a bytový textil

Sleva na svetry, trička a bytový textilDatum konání:
23.2.2023

Od začátku příštího týdne / 27.2.2023 / jsme pro vás připravili akce na second hand kusové svetry / budou za 39 Kč / kusová trička dlouhý rukáv / také budou za 39 Kč / a veškerý bytový textil, který bude se slevou 30%. Akce bude trvat do odvolání, nebo do vyprodání zásob sortimentu.

Second hand bytový textil se SLEVOU 30%

Na začátek března jsme pro vás připravili ke slevám z ledna, které pokračují i nadále SLEVU 30% na žádaný sortiment second hand  „Bytový textil  kvalita A„ do které patří veškeré kvalitní tříděné  second hand bytové textilní zboží, jako jsou  ručníky, utěrky, osušky, ubrusy, přehozy, závěsy, záclony, povlečení, prostěradla, polštáře atd.
Všechen second hand kvalitní tříděný bytový textil si můžete vybrat a zakoupit ve všech našich prodejnách se slevou 30% z původní ceny. Nejde o žádný trik s cenami, opravdu všechno toto žádané zboží zlevníme od pondělí 27. 2. o 30%.
Na všech našich second hand prodejnách Bellitex máme bytového textilu „A“ v dostatečném množství a postupně ho budeme i nadále doplňovat. Stále bude z čeho vybírat.

Second hand svetry a trika s dlouhým rukávem za 39 Kč

Kompletní akce, které jsme vyhlásili jako lednové akční nabídky second hand zboží i nadále přetrvávají. Mimo akce na kusové pánské a dámské svetry a trika s dlouhými rukávy, kde jsme naopak ceny ještě snížili. Kusové svetry a trika s dlouhým rukávem budou mít od pondělí 27.2 jednotnou cenu 39 Kč.
Cenu těchto dvou kvalitních druhů second hand zboží jsme mohli snížit na takovou nízkou cenu  / oproti úplně původní ceně 89 Kč za svetr a 99 Kč na triko s dlouhým rukávem / díky tomu, že jsme toto zboží nakoupili ve velkém množství, velmi dobré kvalitě a za super ceny od našich dodavatelů z Evropy.
Využijte tuto akci a nakupte pro sebe i pro další vaše rodinné příslušníky a blízké dámské i pánské svetry a trika s dlouhým rukávem. Zima ještě nekončí a i na jaře se oblečení za tuto super cenu 39 Kč určitě užije a unosí.

Bellitex značka kvalitního tříděného second hand zboží

Současně s tímto akčním zbožím za super ceny si v našich second hand prodejnách po téměř celé republice nakoupit kvalitní tříděné second hand pánské, dámské a dětské oblečení i obuv, plyšové hračky bytový textil a v mnoha našich prodejnách také spotřební zboží do domácnosti.  Zboží si sami dovážíme ze zahraničí a třídíme v našem second hand velkoobchodě a třídírnách. Díky tomu ručíme za kvalitu a do našich prodejen dodáváme jen to nejkvalitnější zboží.

Second hand prodejny a prodejní akce Bellitex ve vašem okolí

Pokud se chcete podívat, kde ve vašem okolí máme prodejnu nebo hrabárnu, podívejte se na stránku Second hand  prodejny a hrabárny  na tomto webu. Aktuální seznam prodejních akcí, které pro vás pořádáme v daném měsíci, naleznete na stránce second hand prodejní akce a na tomto webu nebo o nich informujeme na našem fb profilu Bellitex.