Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sleva na vybrané second hand zboží.

Sleva na vybrané second hand zboží.Datum konání:
22.5.2023

Od dnešního dne, pondělí 22.5.2023 jsme pro Vás, naše zákaznice připravili velkou jarní slevu do které jsme zařadili žádané second hand pánské, dámské i dětské oblečení. Zboží za tyto ceny nakoupíte ve všech našich second hand prodejnách. Postupně budeme akční second hand oblečení doplňovat aby bylo stále z čeho vybírat  a stále jste na našich prodejnách nacházeli  nové kousky oblečení.

Název second hand zboží Cena po slevě   Název second hand zboží Cena po slevě
Rifle krém 249,-Kč/ ks   Rifle 169,-Kč/ ks
Svetry zima krém 249,-Kč/ ks   Saka   59,-Kč/ ks
Svetry uni krém 199,-Kč/ ks   Svetry   39,-Kč/ ks
Trička dl. ruk. krém 169,-Kč/ ks    Tílka   49,-Kč/ ks
Trička kr. ruk. krém 169,-Kč/ ks   Trička dlouhý rukáv   39,-Kč/ ks
Ponožky krém   49,-Kč/ ks   Trička krátký rukáv   69,-Kč/ ks
Košile krém 179,-Kč/ ks   Šortky A 139,-Kč/ ks
Kalhoty 169,-Kč/ ks      

 Second hand zboží kvalita A a KRÉM

Second hand oblečení v akci, Bellitex .pngV našich cenících se můžete setkat s označením zboží A a nebo KRÉM. Veškeré second hand oblečení, obuv a další zboží přichází do našich prodejen Bellitex z velkoobchodní třídírny naší divize Opatex a jedná se vždy jen o to nejkvalitnější  tříděné zboží. I toto zboží však máme roztříděné do tří nejvyšších tříd kvality. Úplně nejvyšší kvalita je označena jako „A“ nasleduje „KRÉM“ a další skupina zboží je bez označení skupinou, pouze název zboží . U všech těchto skupin jde o kvalitní second hand tříděné zboží určené k běžnému nošení doma, do společnosti, práce, pro sport i volný čas.

Přijďte si vybrat a nakoupit kvalitní second hand tříděné oblečení, obuv, hračky a bytový textil za SUPER CENY do našich kamenných prodejen po celé ČR.

Second hand oblečení za akční ceny

Pravidelně připravujeme pro naše zákaznice AKCE na vybrané zboží, které v daném období prodáváme SE SLEVOU za AKČNÍ CENY. V tomto balíčku second hand oblečení, které jsme zlevnili najdete jarní, ale i letní oblečení jako například šortky, trička s krátkým i dlouhým rukávem, tílka, košile, saka, rifle, ponožky a další části oblečení určené pro ženy, muže i děti všech věkových kategorií.

Second hand prodejny a prodejní akce Bellitex

Přijďte si vybrat moderní oblečení na letošní  jaro a léto do našich second hand prodejen.
Pokud ve vašem městě ještě nemáme prodejnu podívejte se do sekce prodejní akce na tomto webu. Najdete  zde termíny a místa prodejních akcí kde prodáváme naše second hand zboží vždy 1 – x měsíčně. Pokud máte prostory kdy by jste chtěli  otevřít další naší kamennou second hand prodejnu nebo mohli pořádat  oblíbené prodejní akce kontaktujte nás na telefonním čísle 777 252 244  nebo na emailu shops@bellitex.cz.

Bellitex – specialista na prodej outlet a second hand tříděného oblečení, obuvi, hraček, bytového textilu a dalšího zboží.

Second hand oblečení v akci, Bellitex