Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Sportovní a domácí potřeby se slevou 50%

Sportovní a domácí potřeby se slevou 50%Datum konání:
15.6.2021

Sportovní nářadí a náčiní a mix domácích potřeb se slevou 50%.

Využijte výhodné akce na sportovní nářadí a náčiní a mix domácích potřeb se slevou 50%. Všechno toto zboží si můžete prohlédnout a vyzkoušet na všech našich second hand prodejnách po celé ČR. Podívejte se v našem seznamu second hand prodejen kde v okolí máte naši prodejnu a využijte tuto výhodnou akční nabídku na nepoužité sportovní potřeby a bytové doplňky.

Akce na bytové doplňky a sportovní nářadí a náčiní.

S 50 % slevou můžete v našich second hand prodejnách nakoupit v nadcházejících dnech od 14.6. – 26.6.2021 sportovní oblečení, obuv, ale i  mini ping pong a další  sportovní nářadí a náčiní pro váš aktivní odpočinek.

Také v nabídce naleznete řadu bytových doplňků a domácích potřeb jako jsou například světla, led žárovky, květináče, pořadače, regály, koberečky do auta, sluchátka k mobilu, skleničky,kuchyňské nádobí a další zboží.

Navštivte některou z našich second hand prodejen a vyberte si nejen kvalitní second hand oblečení na letní sezonu, ale také sportovní a domácí potřeby se slevou 50%. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zaměstnanci sítě second hand kamenných prodejen Bellitex

Second hand sportovní a domácí potřeby, Bellitex Second hand sportovní a domácí potřeby, Bellitex Second hand sportovní a domácí potřeby, Bellitex