Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > V pondělí a úterý budou mít všechny naše second hand prodejny a hrabárny OTEVŘENO.

V pondělí a úterý budou mít všechny naše second hand prodejny a hrabárny OTEVŘENO.Datum konání:
2.7.2021

Second hand prodejny a hrabárny mají otevřeno i 5. a 6. července

Přestože je pondělí a úterý  / 5. a 6. července 2021 / státní svátek, budeme mít ve všech našich hrabárnách a prodejnách second hand oblečení, módních doplňků, obuvi, hraček a bytového textilu otevřeno a to do 14.00 hodin.
Můžete si v klidu nakoupit letní oblečení, plavky, letní šaty, trička, kraťasy, halenky, letní boty a ručníky na vaši dovolenou. Stále doplňujeme nové kvalitní second hand zboží. V našich prodejnách najdete pouze kvalitní, vytříděné second hand zboží, často jde o zboží úplně nové, nenošené, značkové i s visačkami.

Přijďte si nakoupit kvalitní second hand zboží do našich prodejen

Přijďte si vybrat kvalitní second hand oblečení a doplňky do našich prodejen a hrabáren. Můžete v létě nebo na dovolené zazářit novými modely za super ceny.

Kvalitní zboží také na našem e-shopu

Pokud si chcete vybrat kvalitní second hand a outlet zboží v klidu  vašeho bytu, podívejte se na náš e-shop s second hand a outlet pánským, dámským i dětským oblečením www.eshop.bellitex.cz

Second hand dětské oblečení na letní tábory

second hand a outlet Belliterx Právě v této době začínají pravidelné dětské letní tábory a děti s sebou potřebují na týden, dva spoustu oblečení do přírody. Pokud ho doma nemáte dostatek a chybí vám některé položky ze seznamu „ co s sebou na dětský tábor“, přijďte si  nakoupit za SUPER CENY  do našich second hand a outlet prodejen.
Aby jste si mohli v klidu nakoupit, máme pro Vás otevřeno i toto pondělí a úterý i když je státní svátek.

Těšíme se na vás

Personál second hand prodejen a hrabáren Bellitex