Vážení návštěvníci,
spustili jsme novou podobu našich webových stránek.
Na stránkách stále pracujeme. Omluvte prosím, případné nedostatky.
Děkujeme za pochopení.

Prodejní akce

Užijte si zvýhodněné nákupy na více jak 8 prodejních akcí každý měsíc

Na jedno denních prodejní akcích pro Vás máme více jak 10.000 kusů kvalitního second hand zboží:

Pánské, dámské a dětské oblečení, boty, módní doplňky (kabelky, šátky, pásky atd.), bytový textil (záclony, závěsy, přehozy, ubrusy, povlečení atd.), hračky (plastové, hadrové i plyšové) a další.

Vyhledávač


Mapa prodejen

prosinec

Žďár nad Sázavou
Kulturní dům
Po 11.12.2023
Žďár nad Sázavou
Kulturní dům
Po 11.12.2023
9:30-17:00
Adresa: Dům kultury, Dolní 183/30, Žďár nad Sázavou
Prodejní akce second hand zboží jsou kromě klasických prodejen a hrabáren další významnou obchodní aktivitou firmy Bellitex. Jde o 1-2 DENNÍ prodejní akce které provádíme pravidelně 1 x za jeden až dva měsíce ve vybraných VELKÝCH pronajatých prostorách v některých městech ČR kde nemáme kamenné prodejny. Nabízíme zde velké množství second hand zboží, vždy více jak 10.000 ks kvalitního bytového textilu, oblečení, módních doplňků, bot a hraček.

Ve Žďáře nad Sázavou se naše prodejní akce uskutečňují v Domě kultury, Dolní 183/30 a probíhají vždy v době od 09:30 do 17:00 hodin.
Jilemnice
Kulturní dům Jilm
St 13.12.2023
Jilemnice
Kulturní dům Jilm
St 13.12.2023
9:30-17:00
Adresa: Kulturní centrum Golf Semily, Vejvarovo nábř. 199, 513 01 Semily
Prodejní akce second hand zboží jsou kromě klasických prodejen a Hrabáren další významnou obchodní aktivitou firmy Bellitex. Jde o 1-2 DENNÍ prodejní akce které provádíme pravidelně 1 x za jeden až dva měsíce ve vybraných VELKÝCH pronajatých prostorách v některých městech ČR kde nemáme kamenné prodejny. Nabízíme zde velké množství second hand zboží, vždy více jak 10.000 ks kvalitního bytového textilu, oblečení, módních doplňků, bot a hraček.
S možnostmi uskutečnění prodejní akce u Vás, s nápady jak naše prodejní akce z pohledu zákazníka zlepšit, nebo s připomínkami k prodeji popř. k personálu na prodejních akcích, se obracejte na asistentku pro prodejní akce na emailu shops@bellitex.cz nebo využijte jednoduchý formulář na konci této stránky.
Vzhledem k velké oblibě prodejních akcí jsme se v některých městech rozhodli zřídit 'stálé akce' - tzv. Hrabárny, které budou otevřeny každý den kromě neděle!

Nezmeškejte žádnou PRODEJNÍ AKCI

Ať Vám žádná z AKCÍ neuteče, přihlaste se k odběru SMS zpráv (zcela zdarma), sledujte aktuality na Instagramu či Facebooku,

Kde všude jezdíme? Po celé ČR

Prodejní akce pořádáme jak ve městech, kde ještě nemáme kamenné prodejny, tak i v těch, kde kamenné obchody máme. Požadavek na provádění těchto prodejních akcí vzešel z Vašich kladných reakcí na kvalitní a levné zboží BELLITEXU.

Máte TIP na prodejní akci?

S možnostmi uskutečnění prodejní akce u Vás, s nápady, jak prodejní akce zlepšit, nebo s připomínkami k prodeji, popř. k personálu na prodejních akcích, se nám určitě ozvete na e-mail shops@bellitex.cz. Vaše názory jsou pro nás důležité!

Vzhledem k velké oblibě prodejních akcí jsme se v některých městech rozhodli zřídit "stálé akce" - tzv. Hrabárny, které jsou otevřeny každý den kromě neděle!